Zamówienie

1)  Na pierwszym spotkaniu staramy się zapoznać z Państwa oczekiwaniami,dyskutujemy o potrzebach użytkowników, o stylu i o kolorach .

2)  Przygotowujemy wstępne koncepcje 2D z funcjonalnym układem pomieszczenia. Prezentujemy kilka propozycji rozmieszczenia mebli,do których w kolejnym kroku przygotowujemy pełną wizualizację 3D.

3)  Państwa projekt prezentujemy w postaci zdjęć i filmu.Dzięki temu ,mamy mozliwość dokładnego przyglądnięcia sie detalom,i poczucia bycia we własnym wnętrzu.

4)  Na podstawie wizualizacji ustalamy materiały,tekstury,kolory,oświetlenie czy elementy dekoracyjne ,co pozwala na przejście do kolejnego etapu ,którym jest przygotowanie szczegółowej wyceny.

5)  Jako producent mebli oferujemy Państwu rzetelne i kompleksowe wykonawstwo. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu produkcji każdy projekt jest konsultowany z naszym zespołem produkcyjnym,który czuwa nad profesjonalnym wykonaniem mebli. Macie Państwo możliwość wglądu do mebli na każdym etapie produkcji.

6)  Wybierając naszą firmę otrzymujecie Państwo nie tylko doradztwo na etapie projektowania mebli,ale równiez fachowo wykonane i zamontowane meble,wraz z urządzeniami agd.

KUCHNIE FAMA Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: iPolska.com.pl