Wyposażenie nowoczesnej kuchni

Oferujemy kompleksowe wyposażenie nowoczesnej kuchni. W naszym salonie na Klientów czeka bogaty wybór produktów odznaczających się solidną konstrukcją, trwałością, funkcjonalnością oraz wysokimi walorami estetycznymi. Jeżeli szukają Państwo pięknych mebli kuchennych ? stołów, krzeseł, szafek, kredensów czy półek ? nasz asortyment z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.

Przygotowaliśmy wyposażenie nowoczesnej kuchni zróżnicowane pod względem materiałów i kolorystyki, doskonale pasujące do różnych stylów aranżacyjnych ? dzięki temu każdy Klient z łatwością znajdzie produkty, które wpiszą się w jego prywatne upodobania. Oferujemy również profesjonalne doradztwo ? z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze poszczególnych elementów wyposażenia kuchennego.

Wysokiej jakości sprzęt AGD

Świadczymy niezwykle szeroki zakres usług ? nie tylko projektujemy kuchnie, ale również oferujemy sprzęt AGD, który jest niezwykle ważnym elementem całego wyposażenia kuchni. Aby zapewnić najwyższą jakość, stawiamy na produkty renomowanych producentów, wśród których można wymienić takie marki jak Electrolux, Comitor, DeDietrich, Elica czy Blanco. W naszym asortymencie nie brakuje m.in.:

  • chłodziarko-zamrażarek - wyposażonych w przydatne funkcje i nowoczesne technologie, m.in. specjalne systemy, dzięki którym żywność znacznie dłużej zachowuje świeżość, systemy równomiernego chłodzenia (na każdej półce panuje podobna temperatura), filtracji powietrza (eliminuje nieprzyjemne zapachy), szybkiego chłodzenia, komorę świeżości (szuflada, w której względem pozostałych części lodówki panuje niższa temperatura) oraz szuflady z systemem kontroli wilgotności czy aktywny generator jonów (uniemożliwiający rozwój grzybów i pleśni).
  • płyt indukcyjnych z rozszerzanym polem - innowacyjne rozwiązanie umożliwiające gotowanie żywności w niestandardowych pod względem kształtu naczyniach; podczas gotowania na płycie indukcyjnej ciepło podąża za naczyniem i zapewnia równomierne ogrzewanie,
  • wielofunkcyjnych zlewozmywaków typu "kombajn" z ociekaczem (elementem konstrukcyjnym odprowadzającym nadmiar wody np. podczas schnięcia umytych naczyń), wyposażonych także w deskę do krojenia, stojak na noże i inne przydatne akcesoria AGD (zlewozmywaki dostępne w bardzo szerokiej palecie kolorystycznej),
  • piekarników z funkcją pary - wielofunkcyjne modele umożliwiające nie tylko tradycyjne pieczenie, ale również wygodne przygotowywanie zdrowych, beztłuszczowych posiłków na parze, a także wyczyszczenie bez wysiłku i użycia środków chemicznych,
  • zmywarek z podnoszonym koszem - innowacyjnym rozwiązaniem, które usprawnia i ułatwia proces rozpakowywania zawartości zmywarki, zapewniając użytkownikowi wysoki poziom komfortu.

Jak wybrać wyposażenie do kuchni?

Wyposażenie nowoczesnej kuchni musi być przede wszystkim funkcjonalne ? zapewniać wygodę podczas przygotowywania posiłków i ułatwiać utrzymanie pomieszczenia w czystości. Kompletując sprzęt kuchenny, warto zdecydować się na znane i cenione marki. Stanowi to gwarancję, że urządzenia będą odznaczać się niską awaryjnością i długą żywotnością. Na wiele z oferowanych przez nas produktów dajemy 5-letnią gwarancję.

Użytkowe właściwości to nie jedyna kwestia, na którą trzeba zwrócić uwagę, wybierając wyposażenie nowoczesnej kuchni. Trzeba również zadbać o to, by poszczególne elementy pasowały do stylu wnętrza ? dzięki temu uzyska się zachwycający efekt.

Oferujemy wyposażenie o wyjątkowym designie. Minimalistyczne zdobienia, jasna tonacja, a może odważne kolorystyczne akcenty i ciekawe kontrasty? Meble z litego drewna, a może surowość naturalnego kamienia? Świadomi różnorodności upodobań estetycznych naszych Klientów przygotowaliśmy bogaty wybór produktów utrzymanych w różnym stylu.